گیربکس شافت مستقیم

گیربکس به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای صنعتی شناخته می‌شود که دارای تنوع بسیار زیادی است. یکی از پرطرفدارترین انواع گیربکس، گیربکس شافت مستقیم است که می‌تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد.

از جمله مزایای این گیربکس‌ها می‌توان به تولید صدای کم، نویز بسیار پایین و همچنین کارایی بالای آن اشاره کرد. در حال حاضر، این گیربکس‌ها جزء پرفروش ‎ترین گیربکس‌ های موجود در بازار هستند که البته در تنوع بسیار زیادی نیز به فروش می‌روند.

انتخاب بهترین گیربکس مدل شافت مستقیم بستگی به نوع صنعت و شرایط ان دارد. بنابراین، توصیه می‌شود که قبل از خرید گیربکس، به خصوصیات گیربکس و جزئیات آن‌ها توجه داشته باشید.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره موتورگیربکس sew هستید به این صفحه مراجعه کنید.


گیربکس شافت مستقیم

گیربکس مدل شافت مستقیم یکی از انواع گیربکس‌های موجود در بازار بوده که به دلیل داشتن چرخ دنده‌های خاص، با این نام شناخته می‌شود. چرخ دنده‌های به کار رفته در گیربکس شافت مستقیم دارای ساختار متفاوتی است.

این چرخ دنده‌ها به دلیل داشتن دنده‌های خاص، سطح تماس بیشتری با هم دارند. پس می‌توانند با کارایی بیشتر در کنار هم حرکت کنند. اگرچه شاید تصور شود، این سطح تماس می‌تواند موجب تولید صدا و ارتعاش زیاد شود، اما طبق اطلاعات تخصصی و فنی، گیربکس‌های شافت مستقیم ارتعاش و نویز کمتری نسبت به گیربکس‌های دیگر موجود در بازار دارند.

در حال حاضر، امکان خرید گیربکس مدل شافت مستقیم به صورت یک طبقه و چند طبقه و همچنین به صورت پایه‎دار و استیچ دار فراهم شده است. بنابراین، با توجه به مزایای مختلف این گیربکس‌ها، می‌توان آن‌ها را بر اساس نیاز خریداری کرد و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار داد.

در حال حاضر، صنایع بسیار متنوعی از جمله صنایع داروسازی، صنایع غذایی، صنایع تولید آهن و فولاد از گیربکس‌های شافت مستقیم استفاده می‌کنند. چون کاربرد این گیربکس در صنایع مختلف بسیار زیاد است و همچنین توانایی این گیربکس‌ها برای انجام کارها، فوق‎العاده است.


انواع گیربکس شافت مستقیم

به طور کلی، آنقدر تنوع گیربکس‌های شافت مستقیم در بازار کشور ایران زیاد است که نمی‌توان آن‌ها را به چند دسته مختلف تقسیم‎بندی کرد؛ اما اگر به دنبال خرید گیربکس مدل شافت مستقیم باشید، باید با انواع این گیربکس‌ها آشنا شوید تا انتخاب بهتری داشته باشید. در ادامه به برخی از رایج‎ترین انواع گیربکس‌های شافت مستقیم اشاره می‌کنیم.

اگر به دنبال گیربکس شافت مستقیم sew هستید به این صفحه مراجعه کنید.


گیربکس مدل شافت مستقیم تک طبقه

یکی از انواع گیربکس‌های شافت مستقیم، این گیربکس‌ها هستند که می‌توانند با عملکرد قوی خودشان برای صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرند. این شافت‌ها بیشتر برای زمانی که نیاز به دورهای خروجی بالاست، مورد استفاده قرار می‌گیرند.


گیربکس مدل شافت مستقیم دو استیچ

این گیربکس‌ها که با نام دو مرحله‎ای نیز شناخته می‌شوند، می‌توانند باعث کاهش دنده در بین شافت ورودی و خروجی شوند. این گیربکس‌ها می‌توانند نیروی رانش را به واسطه تغییر چرخش در چرخ دنده‌ها خنثی کنند. عملکرد این گیربکس نیز قوی و فوق ‎العاده است.


گیربکس مدل شافت مستقیم پایه دار

این گیربکس می‌تواند برای نصب در حالت افقی مورد استفاده قرار گیرد. معمولا پایه‌های این گیربکس‌ها یک تکه هستند و از جنس پوسته اصلی خواهند بود.


گیربکس مدل شافت مستقیم فلنچ دار

این گیربکس‌ها برای نصب در حالت عمودی مورد استفاده قرار می‌گیرند. فلنچ ساخته‎شده برای این گیربکس‌ها نیز ازجنس پوسته اصلی است.


گیربکس مدل شافت مستقیم ترکیبی

این گیربکس‌ها با نام گیربکس‌های فلنچ دار و پایه دار شناخته می‌شوند که هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی قابل نصب هستند.


مزایای استفاده از گیربکس مدل شافت مستقیم

گیربکس شافت مستقیم به عنوان یکی از رایج‎ترین گیربکس‌های موجود در بازار شناخته می‌شود. در حال حاضر، کارخانه‌های بسیار متعددی در جهان اقدام به تولید گیربکس مدل شافت مستقیم می‌کنند تا بتوانند نیازهای صنایع گونان را به گیربکس‌های باکیفیت و با عملکرد فوق ‏العاده رفع کنند.

گیربکس شافت مستقیم به دلیل داشتن چرخ‎دهنده‌هایی با دنده‎های مورب، به راحتی می‌تواند حرکت و چرخش داشته باشد. در واقع، چرخش چرخ دنده‌های موجود در گیربکس مدل شافت مستقیم بدون سر و صدا و با قدرت زیاد است. این موضوع می‌تواند یکی از مهم‎ترین مزایای خرید گیربکس شافت مستقیم شناخته شود.

گیربکس‌های شافت مستقیم بازده بسیار بالایی دارند. احتمال خرابی آن‌ها به دلیل داشتن چرخ دنده‌های خاص بسیار پایین‎تر است. با این حال، انتخاب بهترین گیربکس مدل شافت مستقیم تاثیر زیادی روی طول‎عمر و کارایی این گیربکس‌ها دارد. تعمیر و نگهداری آسان این گیربکس‌ها می‌تواند مزایای زیادی را برای صاحبان صنایع به دنبال داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فروش گیربکس sew با کارشناسان ما تماس بگیرید.


خرید گیربکس شافت مستقیم

به طور کلی، گیربکس‌های شافت مستقیم موجود در بازار دارای تنوع بسیار زیادی‌اند. این گیربکس‌ها را می‌توان بر اساس نیاز کسب و کارها و همچنین شرایط کار خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد.

با توجه به اینکه برندهای مختلفی تولید کننده انواع گیربکس مدل شافت مستقیم هستند، لازم است که برای اطلاع از قیمت‌های این گیربکس‌ها به نوع برند تولید کننده آن‌ها نیز توجه شود.

البته قیمت گیربکس‌های شافت مستقیم بر اساس عوامل بسیار متنوعی تعیین می‌شود که نمی‌توان بدون در نظر گرفتن این عوامل، در مورد قیمت این گیربکس‌ها صحبت کرد.

به منظور خرید گیربکس مدل شافت مستقیم، ابتدا لازم است که اندازه گیربکس و نوع آن تعیین شود. چون خود گیربکس‌های شافت مستقیم در سری‌های مختلف و با انواع متفاوتی تولید می‌شوند که هر کدام کارایی‌های متفاوتی دارند.

انتخاب بهترین گیربکس مدل شافت مستقیم وابسته به شرایط کار است. گیربکس‌های فلنچ دار، گیربکس‌های پایه دار و گیربکس‌های ترکیبی از جمله انواع گیربکس‌های شافت مستقیم هستند که به صورت تک طبقه یا چند طبقه تولید می‌شوند.

در صورتی که تخصص کافی برای انتخاب بهترین گیربکس شافت مستقیم را ندارید، می‌توانید با کارشناسان تکنوصنعت در ارتباط باشید؛ چرا که این گیربکس‌ها باید به صورت کاملا تخصصی خریداری شوند تا بتوان از آن‌ها برای انواع صنایع مختلف استفاده کرد.

ما در مقاله های قبلی درباره گیربکس حلزونی sew توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.


سخن پایانی

با توجه به اهمیت خرید گیربکس شافت مستقیم، در این مقاله در مورد این گیربکس و خصوصیات مختلف آن صحبت کردیم. در صورتی که نیاز به خرید گیربکس مدل شافت مستقیم را دارید، حتما باید به فروشگاه‌ های معتبری که اقدام به فروش این گیربکس‌ها می‌کنند، مراجعه نمایید. چون کیفیت گیربکس‌ها، موتورهای آن‌ها و حتی پوسته‎ای که در بخش بیرونی گیربکس قرار گرفته است، تاثیر زیادی روی عملکرد گیربکس‌ها دارد.