گیربکس هلیکال sew

گیربکس هلیکال sew را همان گیربکس شافت مستقیم می نامند. گیربکس هایی که راندمانی بالای 90 درصد دارند. کلمه هلیکال به معنای مارپیچ می باشد. نامگذاری گیربکس هلیکال sew نیز به همین خاطر است. درون این نوع گیربکس هلیکال sew صنعتی چرخ دنده هایی مارپیچ گونه وجود دارند که شباهت آنها باعث شد این دسته از گیربکس ها به گیربکس هلیکال sew معروف گردند.

محصولات شرکت sew مانند گیربکس هلیکال sew و دیگر محصولات این شرکت دارای نواوری، کیفیت و خدمات متنوع هستند و این مسئله را با محصولات با کیفیت خو هر روز بیشتر و بیشتر به مشتریان خود ثابت می کند. در اینجا می توانید همه چیز مورد نظر در مورد گیربکس هلیکال sew را بدانید. شما می توانید با توجه به نیاز خود محصولات ما را انتخاب کنید.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره الکتروگیربکس sew هستید به این صفحه مراجعه کنید.


کاربرد های گیربکس هلیکال sew

یکی از گیربکس های پرکاربرد در زمینه های صنعتی و یا پتروشیمی گیربکس هلیکال sew می باشد. گیربکس هلیکال sew از انواع مختلفی تشکیل می شود. در واقع سه نو گیربکس هلیکال sew را در اختیار داریم. گیربکس هلیکال sew از آن دسته از گیربکس هایی می باشد که دارای توان بالای چگالی است.

همچنین از نظر طول کارکرد، مدت زمان زیادی را برای شما مفید خواهد بود.تقاضا برای سرعت های خروجی بالا یا وزن کم نیز توسط واحدهای گیربکس هلیکال sew برآورده می شود. گیربکس هلیکال sew ما همیشه با راندمان بالا ، نسبت بهتری بین خروجی گشتاور و فضای نصب را ارائه می دهند.

این بدان معنی است: یک واحد چرخ دنده مارپیچی تقریباً همیشه متناسب با برنامه شما است. ساختار این محصول با کیفیت همانطور که می دانید از چرخ دنده تشکیل گردیده است و ساختاری به شکل مارپیچ گونه دارد. همچنین جالب است بدانید که گیربکس هلیکال sew با کم شدن دور منجر به بالا رفتن گشتاور در خروجی می شود.

استفاده آسان و نصب ساده این دستگاه باعث محبوبیت آن شده است. برای استعلام قیمت گیربکس هلیکال sew می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا آن ها بتوانند راهنماییتان کنند.


گیربکس هلیکال sew: دارای نگهداری کم و راندمان بالا:

گیربکس هلیکال sew فوق العاده باریک ما در صورت محدود بودن فضا راه حل مناسبی برای کسب و کار شما هستند. اندازه ها و طرح های مختلف اطمینان حاصل می کند که می توان از دنده ها در طیف گسترده ای از برنامه ها حتی در نامساعدترین شرایط استفاده کرد.

گیربکس هلیکال sew به دلیل اینکه در زمان طراحی از و ساخت آن تمام نکات در نظر گرفته شده است، از نظر ایمنی و کاربردی در حد بالا و از نظر سختی نگهداری نیز در سطح پایین قرار دارد.

به عبارت دیگر نگرانی مشتریان را بابت از کار افتادن و یا خرابی به حداقل می رساند و با کیفیت بالا، راندمان کار را افزایش می دهد. این محصول با کیفیت به دلیل دارا بودن مزیتی که شامل کم بودن صدا و مضرات آلودگی صوتی کم است، از آن در زمینه های انتقال نیرو نیز بهره می گیرند.

اگر به دنبال موتورگیربکس اس ای دبلیو هستید به این صفحه مراجعه کنید.


گیربکس sew

 گیربکس یکی از اجزای اصلی سیستم انتقال دهنده نیرو است که در انتقال پیوسته نیرو نقش بااهمیتی دارد و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مطلب قصد داریم شما را با انواع گیربکس sew آشنا کنیم و ویژگی‌های آن‌ها را به طور کامل توضیح دهیم. با ما همراه باشید. 

 

انواع گیربکس sew کدام است؟ 

Sew از بهترین تولیدکنندگان گیربکس در جهان است که محصولاتی مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می‌کند. مدیران این شرکت سعی می‌کنند محصولات باکیفیتی را در اختیار مشتریان در اقصی نقاط جهان قرار دهند و رضایت آن‌ها را جلب کنند. با توجه به نیاز بازار، sew  طیف گسترده‌ای از گیربکس را تولید و روانه بازار می‌کند که انواع آن شامل موارد زیر است.  


موتور گیربکس هلیکال

گیربکس هلیکال sew با نام الکتروگیربکس شافت مستقیم هم شناخته می‌شود. این ابزار شامل سه دسته زیر است. 

گیربکس یک طبقه 

گیربکس چند طبقه 

گیربکس هلیکال با یاتاقان توسعه یافته 

در این مدل برای اینکه تناسب بین قدرت و فضا برقرار شود، مدل‌های تک طبقه‌ای، دو طبقه‌ای و سه طبقه‌ای طراحی می‌شود. همچنین ویژگی مهم این محصول این است که طیف گسترده‌ای از گشتاور و نسبت تبدیل دارد. 


گیربکس حلزونی sew 

گیربکس حلزونی حرکت نرمی دارد و بی‌صدا است، همچنین به دلیل قابلیت عدم برگشت پذیری و طراحی منحصر به فرد کاربرد زیادی دارد. زیرا می‌تواند با کاهش دور همچنان قابلیت تامین گشتاوری مورد نیاز را دارد. با این حساب کسانی که به دنبال صرفه‌جویی اقتصادی باشند، می‌توانند گیربکس sew حلزونی را انتخاب و خریداری کنند. 

مزیت دیگر استفاده از گیربکس حلزونی sew این است که صدای کمی تولید می‌کند و میزان بار معلق مجاز آن زیاد است. 


گیربکس صنعتی sew 

گیربکس صنعتی در صنایع سنگین مثل صنعت فولاد، صنعت سیمان و پتروشیمی، صنعت مس و ... کاربرد دارد. این محصول با چرخ‌دنده‌های متوالی در محور موازی می‌تواند در دورهای پایین، گشتاوری بالایی را ایجاد کند. مزیت دیگر گیربکس صنعتی sew  این است که پیکربندی و ساختار مقاوم و محکمی دارد و می‌تواند رضایت کاربران را جلب کند.  به طور مثال گیربکس صنعتی سری x به دلیل اینکه گشتاوری بالا و سرعت کمی دارد، در صنایع سنگین مانند آسیاب و همزن هم مورد استفاده قرار می‌گیرد و به دلیل اینکه گیربکس کمکی دارد، می‌توان اقدامات تعمیر یا تغییر را هم روی آن انجام داد. به جز تمام مواردی که نام بردیم باید به وزن سبک گیربکس صنعتی به نسبت عملکرد آن هم اشاره کنیم. 


گیربکس آویز sew

گیربکس آویز یا شافت موازی با سایزهای مختلف و نسبت تبدیل دور متفاوت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. از این محصول در صنایع مختلف استفاده می‌شود. به طور مثال گیربکس جرثقیل، گیربکس هوادهی فاضلاب، گیربکس همزن، گیربکس صنایع شیمیایی، صنایع فولاد، گیربکس وینچ سقفی و ... مدل‌های پرکاربرد گیربکس آویز هستند. 


گیربکس کراینول sew

گیربکس sew با نام‌های گیبرکس هلیکال اریب و گیربکس شافت بغل هم شناخته می‌شود و انواع مختلفی دارد. این گیربکس خروجی 90 درجه، دو جهت z و u دارد که می‌تواند شفت خروجی را از دو جهت با چرخدنده هلیکال هماهنگ کند. 


گیربکس خورشیدی sew 

یکی دیگر از انواع گیربکس sew با نام گیربکس خورشیدی یا سیاره‌ای شناخته می‌شود که نسبت تبدیل آن 100 تا 4000 است و نسبت به گیربکس‌های دیگر در ابعاد کوچکتری تولید می‌شود. گیربکس سیاره‌ای 11 مدل دارد که می‌توان آن را از طریق پایه و فلنج  نصب کرد. 

گیربکس خورشیدی سه جز دارد که شامل موارد زیر است. 

دنده خورشیدی 

یکی از اجزای گیربکس خورشیدی دنده خورشیدی است که در مرکز گیربکس قرار دارد و به عنوان محرک انتقال انرزی شناخته می‌شود. 

دنده رینگی

دنده هرزگرد

 یکی دیگر از قسمت‌های گیربکس خورشیدی با نام دنده هرزگرد شناخته می‌شود که بین دنده خورشیدی و رینگی قرار می‌گیرد و موجب ایجاد دورها و نسبت‌های مختلف می‌شود. برای استفاده از این گیربکس می‌توان مطابق با گشتاور و دور، تعداد طبقات گیربکس خورشیدی را کاهش یا افزایش داد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره گیربکس کرانویل sew با کارشناسان ما تماس بگیرید.


گیربکس با دور متغیر sew

 گیربکس دور متغیر sew با نام واریاتور کد  VU و کد VZ شناخته می‌شود و به وسیله تسمه‌ای به شکل V

می‌تواند دور خروجی را کاهش دهد. نسبت تبدیل این گیربکس‌ها متنوع و به صورت 1 به 4، 1 به 6 و 1 به 8 طراحی و تولید می‌شود که در سایزبندی و کدهای متفاوت ارائه می‌شوند. 

گیربکس دور متغیر عملکرد آسانی دارد و می‌توان آن را به صورت دستی یا کنترلی تنظیم کرد. همچنین لازم است بدانید این محصول قابلیت افزایش گشتاور در استارت را هم دارد. 

 

دلیل محبوبیت گیربکس sew چیست؟ 

انواع گیربکس‌های sew جزو محصولات پرطرفدار و محبوب در بازار هستند. دلایل متعددی برای محبوبیت این محصول در بازار وجود دارد. یکی از مهم‌ترین این دلایل این است که این محصولات بازدهی کاری بالایی دارند که باعث شده این محصول جزو برندهای معروف و پرفروش باشد. همچنین گیربکس‌های برند sew در صنایع مختلف قابل کاربرد هستند که باعث افزایش دامنه مشتریان این محصول می‌شود. 

در کنار تمام این موارد باید به خدمات پس از فروش مطلوب و گارانتی محصولات sew هم اشاره کنیم که باعث جلب رضایت مشتریان می‌شود. 


مناسب‌ترین گیربکس sew کدام است؟ 

اکنون که با انواع مختلف گیربکس sew آشنا شدید، این سوال برایتان پیش می‌آید که برای انتخاب صحیح گیربکس به چه مواردی باید دقت کنیم. .واقعیت این است که انتخاب بهترین گیربکس بستگی به عوامل متعددی دارد. 

محیط قرار گرفتن گیربکس، شکل نصب گیربکس، سرعت و توان ورودی گیربکس و شکل شافت، شکل دنده‌ها و مقدار نیرویی که به گیربکس اعمال می‌شود از عوامل مهمی هستند که بر انتخاب گیربکس تاثیرگذار هستند.

ما در مقاله های قبلی درباره گیربکس دور متغیر sew توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید

گیربکس هلیکال sew چه دستگاهی است

عناصر سازنده گیربکس هلیکال sew شامل چرخ دنده ها، یاتاقان و پوسته می باشند. وجود چرخ دنده های مارپیچی باعث می شود که این گیربکس بسیار نرم باشند. به همین خاطر یکی از پرکاربردترین گیربکس های صنعتی را می توان گیربکس هلیکال SEW نامید.

گیربکس هلیکال sew

گیربکس هلیکال sew بیشتر در دورهای بالا کاربردی هستند چرا که چرخ دنده های هلیکالی به آنها استحکام بسیار بالایی بخشیده است. همچنین در کارهای طولانی و سنگین انتخاب شرکت های بزرگ استفاده از گیربکس هلیکال sew می باشد.

توضیحی در مورد گیربکس هلیکال

گیربکس های هلیکال یا شافت مستقیم به گیربکسی گفته می شود که چرخ دنده های آن مارپیچی است. یعنی به گونه ای که چرخ دنده ها از انتها به یکدیگر شروع به چرخش می کنند و سپس تا دنده های ابتدایی حرکت می کنند. شرکت SEW یکی از بزرگترین کمپانی های دنیا در زمینه تولید گیربکس می باشد. البته فعالیت این شرکت محدود به الکتروگیربکس نیست.

در گیربکس هلیکال sew یا شافت مستقیم دنده ها باید بر روی چرخ دنده های هلیکالی با زاویه چرخ دنده متصل گردند. بنابراین هنگامی که چرخ دنده ها در کنار هم ساییده شوند همان جوری که اشاره شد برخورد تدریجی از انتهای دنده ها شروع شده تا هماهنگی کامل صورت گیرد.

گیربکس هلیکال sew برای نصب از محل پایه بر روی سطح مورد نظر به صورت افقی و عمودی قرار می گیرند. برای انتقال قدرت نیز به طور معمول به واسطه چرخ دنده ها، زنجیر، کوپلینگ و برای بعضی از کاربردها با کوپله مستقیم این کار را انجام می دهند. در این نوع از چرخ دنده ها که از دسته چرخ دنده های ساده می باشند پروفیل مورب در امتداد شفت می باشند. به همین خاطر است که در شرایط سخت و دورهای بالا نمی توان از دنده های ساده استفاده کرد زیرا استحکام لازم را برای این شرایط ندارند.

همچنین گیربکس هلیکال SEW چون دنده ها به صورت نرم با یکدیگر درگیر می شوند صدا را به مقدار زیادی کاهش می دهد تا سروصدای زیاد موتور هنگام کار بسیار کاهش یابد. هماهنگی و تعدا دیگر ویژگی موتور گیربکس های هلیکال می باشد. در صنعت و به صورت عامیانه نام های زیادی برای گیربکس هلیکال قرار داده اند. چرخ دنده گیربکس هلیکال sew و گیربکس شافت مستقیم از اصلی ترین اسامی این محصول است. اساس کار گیربکس هلیکال sew به زبان ساده کاهش دورها برای افزایش گشتاور مناسب خروجی برای سایر اجزا دستگاهی است که در آن استفاده می شود.


@title


انواع گیربکس هلیکال SEW

الکتروگیربکس از دو قطعه اصلی تشکیل شده است. الکتروموتور و گیربکس

خود گیربکس نیز اجزای دیگری تشکیل شده که شامل: پوسته – چرخ دنده های داخلی – آب بندها و شفت می باشد. اما نکته مهم دیگر در الکتروگیربکس ها نحوه اتصال الکتروموتور به گیربکس می باشد. در گیربکس هلیکال sew این اتصال به صورت کوپل مستقیم می باشد. اگر بخواهیم جزئیات و نحوه اتال این دو قطعه را توضیح دهیم بدین صورت است که دنده اول بر روی شفت الکتروموتور سوار می شود. همین ویژگی گیربکس های SEW باعث می شود که در هربار روشن و خاموش شدن گیربکس نقطه تماس دنده اول با دنده دوم تصادفی باشد. اولین مزیت این اتفاق افزایش طول عمر دنده های گیربکس های SEW می باشد.

گیربکس هلیکال sew دارای سه دسته کلی می باشند که با توجه به خصوصیاتشان کاربردهای بسیار در صنعت دارند. گیربکس هلیکال sew در بازار به سه دستهگیربکس هلیکال sew پایه دار، گیربکس هلیکال sew فلنچ دار و گیربکس هلیکال sew پایه و فلنچ دار موجود هستند. جنس سازنده پوسته ی این نوع گیربکس ها معمولا از فولاد یا چدن می باشند.

مزایای استفاده از گیربکس هلیکال

همانطوری که می دانید الکتروگیربکس ها از دو بخش تشکیل شده اند. الکتروموتور به علاوه گیربکس ها. یکی از اجزای تشکیل دهنده گیربکس پوسته آن است. نخستین مزیت گیربکس هلیکال SEW را می توان پوسته آن نامید زیرا از جنس آلومینیوم مرغوب است. ویژگی الومینیوم سخت و قوی بودن آن است و زمانی که در شرایط سخت و ارتعاشات بالا قرار میگیرد عملکردی خوبی از خود نشان می دهد. گیربکس هلیکال SEW مزیت های فراوانی دارد. این نوع از گیربکس ها دارای استحکام بسیار بالا، مقاومت و گشتاور استانداردی هستند. به همین علت پرکاربردترین نوع گیربکس در صنایع سنگین می باشند.

کاربرد گیربکس هلیکال SEW چیست؟

گیربکس هلیکال sew در صنایع مختلفی کاربرد دارد. گیربکس هلیکال sew دستگاهی است که در قطعات صنعتی که دارای موتور محرک باشند معمولا به کار می رود از جمله:

• صنایع آب و فاضلاب

• صنایع ساخت ماشین آلات صنعتی

• صنایع مس و فولاد

• صنایع داروسازی

• صنایع شیشه و سرامیک

• صنایع غذایی

• صنایع بسته بندی

• صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

• صنایع دریایی

• بالابرها

• رولینگ

• کشاورزی

• وینچ ها و کوره ها

• مخلوط کن های صنعتی

• تابلوهای تبلیغاتی

• نوار نقاله ها

• جرثقیل های سقفی

• بچینگ

• کانوایر

• و...

مشاهده می کنید که تقریبا تمامی صنایع بزرگ و حیاتی جامعه از ویژگی ها و مزایای گیربکس هلیکال SEW بهره می برند.

شرکت SEW برای بهینه سازی عملکرد سیستم های شما هرچیزی را که نیاز دارید برای شما آماده کرده است. یکی از ویژگی هایی که شرکت SEW را ممتاز کرده است سرعت حل مشکلات پیش آمده در محصولاتشان می باشد. زیرا که این کار باعث شده است که مشتریان این شرکت بیش از پیش به آن ها اعتماد داشته باشند. همچنین با توجه به هزینه های تعمیر و نگه داری دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی می توانیم قیمت گیربکس هلیکال sew با توجه به کارایی بالای آنها منطقی بدانیم.

طراحی ماژولار قطعات گیربکس هلیکال sew و سایر محصولات این شرکت باعث می شود برای هر نوع کاربرد صنعتی یک طراحی تخصصی و ماژول منحصر به فرد از سمت شرکت SEW وجود داشته باشد. فقط کافیست وظیفه ای را که از یک گیربکس درون هر دستگاهی انتظار دارید، تعریف نمایید تا محصولات کمپانی SEW نیاز شما را برطرف نماید.

منبع