گیربکس هلیکال sew

گیربکس هلیکال sew را همان گیربکس شافت مستقیم می نامند. گیربکس هایی که راندمانی بالای 90 درصد دارند. کلمه هلیکال به معنای مارپیچ می باشد. نامگذاری گیربکس هلیکال sew نیز به همین خاطر است. درون این نوع گیربکس هلیکال sew صنعتی چرخ دنده هایی مارپیچ گونه وجود دارند که شباهت آنها باعث شد این دسته از گیربکس ها به گیربکس هلیکال sew معروف گردند.

محصولات شرکت sew مانند گیربکس هلیکال sew و دیگر محصولات این شرکت دارای نواوری، کیفیت و خدمات متنوع هستند و این مسئله را با محصولات با کیفیت خو هر روز بیشتر و بیشتر به مشتریان خود ثابت می کند. در اینجا می توانید همه چیز مورد نظر در مورد گیربکس هلیکال sew را بدانید. شما می توانید با توجه به نیاز خود محصولات ما را انتخاب کنید.

یکی از گیربکس های پرکاربرد در زمینه های صنعتی و یا پتروشیمی گیربکس هلیکال sew می باشد. گیربکس هلیکال sew از انواع مختلفی تشکیل می شود. در واقع سه نو گیربکس هلیکال sew را در اختیار داریم. گیربکس هلیکال sew از آن دسته از گیربکس هایی می باشد که دارای توان بالای چگالی است.همچنین از نظر طول کارکرد، مدت زمان زیادی را برای شما مفید خواهد بود.تقاضا برای سرعت های خروجی بالا یا وزن کم نیز توسط واحدهای گیربکس هلیکال sew برآورده می شود. گیربکس هلیکال sew ما همیشه با راندمان بالا ، نسبت بهتری بین خروجی گشتاور و فضای نصب را ارائه می دهند. این بدان معنی است: یک واحد چرخ دنده مارپیچی تقریباً همیشه متناسب با برنامه شما است. ساختار این محصول با کیفیت همانطور که می دانید از چرخ دنده تشکیل گردیده است و ساختاری به شکل مارپیچ گونه دارد. همچنین جالب است بدانید که گیربکس هلیکال sew با کم شدن دور منجر به بالا رفتن گشتاور در خروجی می شود. استفاده آسان و نصب ساده این دستگاه باعث محبوبیت آن شده است. برای استعلام قیمت گیربکس هلیکال sew می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا آن ها بتوانند راهنماییتان کنند.

گیربکس هلیکال sew: دارای نگهداری کم و راندمان بالا:

گیربکس هلیکال sew فوق العاده باریک ما در صورت محدود بودن فضا راه حل مناسبی برای کسب و کار شما هستند. اندازه ها و طرح های مختلف اطمینان حاصل می کند که می توان از دنده ها در طیف گسترده ای از برنامه ها حتی در نامساعدترین شرایط استفاده کرد. گیربکس هلیکال sew به دلیل اینکه در زمان طراحی از و ساخت آن تمام نکات در نظر گرفته شده است، از نظر ایمنی و کاربردی در حد بالا و از نظر سختی نگهداری نیز در سطح پایین قرار دارد. به عبارت دیگر نگرانی مشتریان را بابت از کار افتادن و یا خرابی به حداقل می رساند و با کیفیت بالا، راندمان کار را افزایش می دهد. این محصول با کیفیت به دلیل دارا بودن مزیتی که شامل کم بودن صدا و مضرات آلودگی صوتی کم است، از آن در زمینه های انتقال نیرو نیز بهره می گیرند.

گیربکس هلیکال sew چه دستگاهی است

گیربکس هلیکال sew

عناصر سازنده گیربکس هلیکال sew شامل چرخ دنده ها، یاتاقان و پوسته می باشند. وجود چرخ دنده های مارپیچی باعث می شود که این گیربکس بسیار نرم باشند. به همین خاطر یکی از پرکاربردترین گیربکس های صنعتی را می توان گیربکس هلیکال SEW نامید. گیربکس هلیکال sew بیشتر در دورهای بالا کاربردی هستند چرا که چرخ دنده های هلیکالی به آنها استحکام بسیار بالایی بخشیده است. همچنین در کارهای طولانی و سنگین انتخاب شرکت های بزرگ استفاده از گیربکس هلیکال sew می باشد.

توضیحی در مورد گیربکس هلیکال

گیربکس های هلیکال یا شافت مستقیم به گیربکسی گفته می شود که چرخ دنده های آن مارپیچی است. یعنی به گونه ای که چرخ دنده ها از انتها به یکدیگر شروع به چرخش می کنند و سپس تا دنده های ابتدایی حرکت می کنند. شرکت SEW یکی از بزرگترین کمپانی های دنیا در زمینه تولید گیربکس می باشد. البته فعالیت این شرکت محدود به الکتروگیربکس نیست.

در گیربکس هلیکال sew یا شافت مستقیم دنده ها باید بر روی چرخ دنده های هلیکالی با زاویه چرخ دنده متصل گردند. بنابراین هنگامی که چرخ دنده ها در کنار هم ساییده شوند همان جوری که اشاره شد برخورد تدریجی از انتهای دنده ها شروع شده تا هماهنگی کامل صورت گیرد.

گیربکس های هلیکال برای نصب از محل پایه بر روی سطح مورد نظر به صورت افقی و عمودی قرار می گیرند. برای انتقال قدرت نیز به طور معمول به واسطه چرخ دنده ها، زنجیر، کوپلینگ و برای بعضی از کاربردها با کوپله مستقیم این کار را انجام می دهند. در این نوع از چرخ دنده ها که از دسته چرخ دنده های ساده می باشند پروفیل مورب در امتداد شفت می باشند. به همین خاطر است که در شرایط سخت و دورهای بالا نمی توان از دنده های ساده استفاده کرد زیرا استحکام لازم را برای این شرایط ندارند.

همچنین گیربکس هلیکال SEW چون دنده ها به صورت نرم با یکدیگر درگیر می شوند صدا را به مقدار زیادی کاهش می دهد تا سروصدای زیاد موتور هنگام کار بسیار کاهش یابد. هماهنگی و تعدا دیگر ویژگی موتور گیربکس های هلیکال می باشد. در صنعت و به صورت عامیانه نام های زیادی برای گیربکس هلیکال قرار داده اند. چرخ دنده گیربکس هلیکال sew و گیربکس شافت مستقیم از اصلی ترین اسامی این محصول است. اساس کار گیربکس هلیکال sew به زبان ساده کاهش دورها برای افزایش گشتاور مناسب خروجی برای سایر اجزا دستگاهی است که در آن استفاده می شود.


@title


انواع گیربکس هلیکال SEW

الکتروگیربکس از دو قطعه اصلی تشکیل شده است. الکتروموتور و گیربکس

خود گیربکس نیز اجزای دیگری تشکیل شده که شامل: پوسته – چرخ دنده های داخلی – آب بندها و شفت می باشد. اما نکته مهم دیگر در الکتروگیربکس ها نحوه اتصال الکتروموتور به گیربکس می باشد. در گیربکس هلیکال sew این اتصال به صورت کوپل مستقیم می باشد. اگر بخواهیم جزئیات و نحوه اتال این دو قطعه را توضیح دهیم بدین صورت است که دنده اول بر روی شفت الکتروموتور سوار می شود. همین ویژگی گیربکس های SEW باعث می شود که در هربار روشن و خاموش شدن گیربکس نقطه تماس دنده اول با دنده دوم تصادفی باشد. اولین مزیت این اتفاق افزایش طول عمر دنده های گیربکس های SEW می باشد.

گیربکس های هلیکال دارای سه دسته کلی می باشند که با توجه به خصوصیاتشان کاربردهای بسیار در صنعت دارند. گیربکس هلیکال sew در بازار به سه دسته گیربکس هلیکال پایه دار، گیربکس هلیکال فلنچ دار و گیربکس هلیکال پایه و فلنچ دار موجود هستند. جنس سازنده پوسته ی این نوع گیربکس ها معمولا از فولاد یا چدن می باشند.

مزایای استفاده از گیربکس هلیکال

همانطوری که می دانید الکتروگیربکس ها از دو بخش تشکیل شده اند. الکتروموتور به علاوه گیربکس ها. یکی از اجزای تشکیل دهنده گیربکس پوسته آن است. نخستین مزیت گیربکس هلیکال SEW را می توان پوسته آن نامید زیرا از جنس آلومینیوم مرغوب است. ویژگی الومینیوم سخت و قوی بودن آن است و زمانی که در شرایط سخت و ارتعاشات بالا قرار میگیرد عملکردی خوبی از خود نشان می دهد. گیربکس هلیکال SEW مزیت های فراوانی دارد. این نوع از گیربکس ها دارای استحکام بسیار بالا، مقاومت و گشتاور استانداردی هستند. به همین علت پرکاربردترین نوع گیربکس در صنایع سنگین می باشند.

کاربرد گیربکس هلیکال SEW چیست؟

گیربکس هلیکال sew در صنایع مختلفی کاربرد دارد. گیربکس دستگاهی است که در قطعات صنعتی که دارای موتور محرک باشند معمولا به کار می رود از جمله:

• صنایع آب و فاضلاب

• صنایع ساخت ماشین آلات صنعتی

• صنایع مس و فولاد

• صنایع داروسازی

• صنایع شیشه و سرامیک

• صنایع غذایی

• صنایع بسته بندی

• صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

• صنایع دریایی

• بالابرها

• رولینگ

• کشاورزی

• وینچ ها و کوره ها

• مخلوط کن های صنعتی

• تابلوهای تبلیغاتی

• نوار نقاله ها

• جرثقیل های سقفی

• بچینگ

• کانوایر

• و...

مشاهده می کنید که تقریبا تمامی صنایع بزرگ و حیاتی جامعه از ویژگی ها و مزایای گیربکس هلیکال SEW بهره می برند.

شرکت SEW برای بهینه سازی عملکرد سیستم های شما هرچیزی را که نیاز دارید برای شما آماده کرده است. یکی از ویژگی هایی که شرکت SEW را ممتاز کرده است سرعت حل مشکلات پیش آمده در محصولاتشان می باشد. زیرا که این کار باعث شده است که مشتریان این شرکت بیش از پیش به آن ها اعتماد داشته باشند. همچنین با توجه به هزینه های تعمیر و نگه داری دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی می توانیم قیمت گیربکس هلیکال sew با توجه به کارایی بالای آنها منطقی بدانیم.

طراحی ماژولار قطعات گیربکس هلیکال sew و سایر محصولات این شرکت باعث می شود برای هر نوع کاربرد صنعتی یک طراحی تخصصی و ماژول منحصر به فرد از سمت شرکت SEW وجود داشته باشد. فقط کافیست وظیفه ای را که از یک گیربکس درون هر دستگاهی انتظار دارید، تعریف نمایید تا محصولات کمپانی SEW نیاز شما را برطرف نماید.

منبع