گیربکس کرانویل sew

گیربکس کرانویل sew از نوع گیربکس 90 درجه می باشد که با جابجایی 90، زاویه ی شفت موتور موجب انتقال توان می گردد. این نوع از گیربکس به علت حجم طولی کم بسیار مورد کاربردی در مکان های محدود دارد. گیربکس کرانویل sew محصولی آلمانی است که از کیفیت مناسب و طول عمر کافی برخوردار است.

گیربکس کرانویل sew چیست؟

گیربکس جعبه دنده ای است که به عنوان سیستم انتقال شناخته می شود. این وسیله برای تغییر سرعت و گشتاور وسیله نقلیه با توجه به شرایط مختلف جاده و بار استفاده می شود. گیربکس sew از بهترین نوع گیربکس های موجود در بازار است. یکی از انواع این گیربکس ها گیربکس کرانویل sew است. گیربکس کرانویل sew در سال 1931 در کشور آلمان برای اولین بار ساخته شد. این نوع از گیربکس با بهترین و به روزترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و در سراسر جهان توزیع شده است.

عملکرد اصلی گیربکس کرانویل sew به شرح زیر است:

* گیربکس کرانویل sew باعث حرکت وسیله نقلیه به عقب می شود. ( در صورت تغییر جهت حرکت گیربکس)

* برای شروع موتور استفاده می شود.

اجزای اصلی گیربکس کرانویل sew:

در هر دستگاه دو یا چند جزء با یکدیگر کار می کنند. در گیربکس کرانویل sew اجزاء برای فعالیت این نوع گیربکس وجود دارد که در ادانه به معرفی آن ها می پردازیم:

1. مخزن:

شفت مخزن شفتی است که به طور مستقیم به شفت کلاچ وصل می شود. این شامل دنده ای است که آن را به شفت کلاچ و همچنین شفت اصلی متصل می کند.

2. محور اصلی گیربکس کرانویل sew:

این شفتی است که در سرعت حرکت خودرو تاثیر می گذارد. این قدرت از شمارنده با استفاده از چرخ دنده ها و با توجه به نسبت دنده، قدرت آن را با سرعت متفاوت اجرا می کند.

@image

3. دنده ها:

دنده ها در گیربکس کرانویل sew جزء اصلی از جعبه دنده هستند زیرا تغییر گشتاور شفت متفاوت و متغیر است.

4. بلبرینگ:

هر زمان که حرکت شروع می شود، یاتاقان مورد نیاز برای پشتیبانی از چرخش و کاهش اصطکاک مورد نیاز است. در گیربکس کرانویل sew هر دو مخزن و محور اصلی توسط بلبرینگ پشتیبانی می شود.

مزایای گیربکس کرانویل sew:

• تمام پیچ های نگهدارنده که در طول عملیات استفاده می شوند از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند.

• ساخته شده براساس استانداردهای جهانی

• ساخته شده براساس تکنولوژی روز

• دستگاه گیربکس کرانویل sew از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

• استحکام خوبی دارند.

• کار با این دستگاه راحت و بدون پیچیدگی است

• این گیربکس عملکرد اصلی را ارتقا می دهد.

• موجب افزایش بهره وری و کارایی می شود

• موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

• هزینه نگهداری کمی دارد.

@image

• این نوع از گیربکس آلودگی صوتی ایجاد نمی کند.

• خروجی بالاتر را در زمان کمتر فراهم می کند.

شرایط تعمیر و نگهداری گیربکس کرانویل sew:

گیربکس کرانویل sew به دلیل باکیفیت بودن و داشتن طول عمر مناسب در صورتی که به درستی و به صورت دوره ای تعمیر و نگهداری شوند خراب نمی شوند و فقط گاهی ممکن است نیاز به تعویض قطعات آن ها باشد.

قیمت گیربکس کرانویل sew:

قیمت گیربکس کرانویل sew با توجه به کیفیت بالا و طول عمر مناسب کاربرد دستگاه ممکن است از سایر انواه مشابه بیشتر باشد اما در صورت خرید این نوع گیربکس در طول زمان متوجه تفاوت آن با سایر انواع گیربکس ها می شوید و از ارزش این دستگاه آگاه می شوید. برای اطمینان از اصالت این نوع از گیربکس از فروشگاه های معتبر این کالا را خریداری کنید زیرا از نام و برند محصول گاهی سو استفاده شده و انواع تقلبی آن در بازار موجود است. شرکت تکنوصنعت با داشتن سال ها تجربه در عرضه گیربکس کرانویل sew در بازار گزینه مناسبی برای خرید این محصول می باشد.

گیربکس صنعتی کرانویل SEW اس ای دبلیو

مشخصات فنی

نام الکترو گیربکس

گیربکس صنعتی کرانویل SEW اس ای دبلیو -

دانلود کاتالوگ

کاتالوگ موجود نیست

ثبت نظر
کد امنیتی