Command 'db' Has 0 Member(s) But 1 Result(s) Returned From DataBase!
کوپلینگ هیدرولیکی

کوپلینگ هیدرولیکی

کوپلینگ هیدرولیکی محصولی برای انتقال گشتاور از دو محور بوده که با مایع روان در ارتباط است. کوپلینگ هیدرولیکی سبب انتقال گشتاور نرم و بدون لرزش را فراهم می کند و ویژگی های آن باعث شده تا بیشترین تاثیر را در صنایع مختلف داشته باشد. از مزایای کوپلینگ هیدرولیکی می توان به استارت ماشین آلات به صورت نرم و بدون شوک، انتقال گشتاور بدون سایش، انعطاف پذیری فراوان و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

اطلاعاتی در مورد کوپلینگ هیدرولیکی:

شرکت تکنو صنعت در واقع با تکیه بر دانش افراد متخصص خود توانسته است گامی بلند در زمینه کوپلینگ هیدرولیکی بردارد. کوپلینگ هیدرولیکی با مواد استاندارد با کیفیت بالا ساخته می شود و مطابق با تمام الزامات استانداردهای جامع ترین جوامع بین المللی است. همچنین روش های تولید و کنترل دقیق محصول برای نصب در نظر گرفته می شود. بهتر است برای آشنایی و درک بهتر موضوع به توضیح مختصری از کوپلینگ بپردازیم.

هدف اصلی از کوپلینگ، پیوستن به دو قطعه تجهیزات در چرخش است. انتقال نیرو با این موارد به وسیله روغن برقرار می گردد. با انتخاب دقیق و نگهداری درست و مناسب از کوپلینگ، می توانیم هزینه هایی که در جهت تعمیر کوپلینگ صورت می گیرد را پایین آوریم.

کوپلینگ هیدرولیکی ، همچنین به عنوان اتصال مایع نامیده می شود، مکانیسمی است که در انتقال نیروی چرخشی از یک محور به محور دیگری کمک می کند . می توان گفت که از صفر تا صد فعالیت های مربوط به کوپلینگ هیدرولیکی به وسیله کارشناسان ما صورت می گیرد، تا بتواند نیاز مشتری را برآورده سازد. شرکت ما طی فعالیت های بسیار و طاقت فرسا سعی کرده است مرکز خدمات اصلی و اساسی در رابطه با این دستگاه باشد.

ساخت و ساز کوپلینگ هیدرولیکی به چه صورت می باشد:

کوپلینگ هیدرولیکی شامل دو عنصر چرخشی زیر است:

(الف) پمپ پره: آن را به یک محرک موتور متصل می شود. موتور بخار یا موتور الکتریکی.

(ب) دونده توربین: آن به شفت محور متصل است.

تمام خطوط شفت بر اساس انتقال گشتاور از موتور به پروانه طراحی شده اند. این گشتاور پروانه را چرخانده و حرکت ایجاد می کند. به همین دلیل گشتاور باید منتقل شود تا حداکثر کارایی موتور را افزایش دهد. کوپلینگ هیدرولیکی عمدتا از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. نگهداری و تعمیر کوپلینگ هیدرولیکی به صورت خدمات در زمینه چرخ های داخلی و همچنین چرخ های خارجی انجام می گیرد. با استفاده مفید و درست از کوپلینگ هیدرولیکی با کیفیت می توان به موتور دو برابر نیرو وارد کرد. اگر زمانی برای دستگاه مشکلی پیش بیاید، خبر خوب این است که کوپلینگ دارای این قابلت می باشد که از صدمه وارد کردن به موتور جلوگیری کند.

مزایای کوپلینگ هیدرولیکی چیست؟

این دستگاه با کیفیت میتواند با شوکی ظرفیت نیرو موتور را افزایش دهد. در طول راه اندازی های طولانی، اتصال مایع به موتور اجازه می دهد تا سرعت کامل را قبل از بارگیری افزایش دهد و موجب کاهش گرمای جریان و جلوگیری از گرمای بیش از حد شود.انتقال قدرت کوپلینگ هیدرولیکی بین عناصر ورودی و خروجی انجام می گیرد. کوپلینگ هیدرولیکی طوری طراحی شده که در کوتاهترین زمان نصب شود. همچنین مجهز به یک سیستم آب بندی است. یکی از مزایای مهم کوپلینگ هیدرولیکی صرفه جویی در میزان استفاده از انرژی می باشد. نکته جالب در مورد این محصول این است که با کاهش سرعت موتور، مصرف برق نیز به صورت خودکار کاهش می یابد.

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!


مقالات مرتبط