گیربکس دور متغیر sew

گیربکس دور متغیر sew همانطور که از نامش مشخص است در طول فرآیند می تواند دور موتور را افزایش یا کاهش داده و آن را مدیریت نماید. در شرایط حساس تصور کنید نیاز است که دور دستگاه شما حین کار تغییر کند و اگر تدبیری برای آن اندیشیده نشود چه مشکلاتی ممکن است به وجود بیاید. بنابراین گیربکس های دور متغیر برند sew در صنایع مختلفی کاربرد دارند.

تاریخچه ای در مورد sew و گیربکس دور متغیر sew:

شرکت SEW به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه فن آوری درایو و پیشگام در اتوماسیون مبتنی بر درایو توسط Christian Pähr در کشور آلمان تاسیس شد، شرکت SEW اعتبار خود را برای سرعت بخشیدن به سخت ترین چالش های انتقال قدرت و کنترل حرکت هدایت کرده است. این شرکت موتور دنده را در سال 1931 معرفی کرد و 80 سال بعد از آن، به مشتریان خود بهترین تکنولوژی درایو را ارائه داد. که این تعهد منجر به تاریخ نوآوری شده است، گیربکس دور متغیر sewاولین تلاش های موفقیت آمیز برای تمرکز کنترل و توسعه زود هنگام درایوهای الکترونیکی است، که اولین موتور با روتور های مس و مقرون به صرفه می باشد.

گیربکس یک دستگاه مکانیکی است که برای افزایش گشتاور خروجی یا تغییر سرعت (RPM) یک موتور استفاده می شود. شفت موتور به یک انتهای گیربکس متصل شده و از طریق پیکربندی داخلی دنده های یک گیربکس به یک گشتاور خروجی داده می شود و سرعت تعیین شده توسط نسبت دنده را فراهم می کند.

در بعضی از صنایع نیاز است که دور موتور کاهش یا افزایش یابد در زمان های قدیم برای انجام این کار از دو نوع دستگاه استفاده می کردند که برای انجام این کار هزینه و وقت زیادی صرف می شد. اما امروزه با توجه به دستگاه های گیربکس دور متغیر sew این کار به راحتی باهزینه و وقت کمتر انجام می شود.

گیربکس دور متغیر sew کاربردهای زیادی دارد به عنوان مثال: از گیربکس دور متغیر sew در صنایع نخ ریسی، رنگریزی پارچه و نخ، سیم پیچی های اتوماتیک، کارخانجات تولید نوشابه، بسته بندی های اتوماتیک، زمینه های نساجی و پلیمری و بسیاری دیگر می شود استفاده می شود.

گیربکس دور متغیر sewدستگاه های مکانیکی هستند که عموما برای دو هدف استفاده می شوند. استفاده اصلی گیربکس دور متغیر sewاین است که مقدار گشتاور تولید شده توسط یک منبع ورودی را افزایش دهند تا میزان کار قابل استفاده افزایش یابد. گیربکس دور متغیر sewهمچنین سرعت منبع ورودی را برای رسیدن به سرعت خروجی مطلوب کاهش می دهند.

در گیربکس دور متغیر sew باید به چند نکته توجه کنید مورد اول این است که هنگام خاموش بودن گیربکس دور متغیر sewاز تغییر دادن دور آن اجتناب کنید. دوم اینکه در زمان نصب گیربکس دور متغیر sewبا توجه به حرکت موتور محل قرار گرفتن گیربکس دور متغیر sew را تعیین کنید چون موتور باید یه صورت آزادانه حرکت کند پس حرکت موتور به سمت بالا و پایین خیلی مهم می باشد هیچ گاه نباید اجازه دهید پایه موتور بسته شود. و در آخر به مقدار روغن دنده داخل گیربکس دور متغیر sew دقت لازم را داشته باشید.

گیربکس دور متغیر sew می تواند سرعت چرخش موتور را کنترل کند، گیربکس دور متغیر sewبسیار مناسب برای مواقعی می باشد که شما می خواهید دور موتور دستگاه تان در حین انجام کار کاهش یا افزایش یابد. در این جور مواقع شما به یک گیربکس دور متغیر sew نیاز دارید. گیربکس دور متغیر sew می تواند به صورت دستی یا از راه دور این کار را برای شما انجام دهد یکی از ویژگی های گیربکس دور متغیر sew کنترل از راه دور آن هنگام کاهش یا افزایش دور موتور می باشد.

گیربکس دور متغیر sewدر شرایط مختلف بسیار مقاوم و بادوام هستند، گیربکس دور متغیر sew صدای بسیار کمی تولید می کنند و از سر و صدای زیادی برخوردار نیستند، این دستگاه با کیفیت در هر دو حالت روشن و خاموش قابل تنظیم هستند.

مهمترین ویژگی گیربکس دور متغیر sewکیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب آن ها می باشد.

این دستگاه با توجه به کیفیت بالایی که دارند استهلاک زیادی ندارند و دارای طول عمر بالایی هستند. گیربکس دور متغیر sew خیلی نیاز به تعمیر و سرویس آن ها نمی باشد ولی در صورت سرویس و تعمیرات آن ها حتما باید با متخصص و یک شخص ماهر تماس بگیرید.

موتور گیر بکس دور متغیر تسمه ای SEW اس ای دبلیو

مشخصات فنی

نام الکترو گیربکس

موتور گیر بکس دور متغیر تسمه ای SEW اس ای دبلیو -

دانلود کاتالوگ

کاتالوگ موجود نیست

ثبت نظر
کد امنیتی