معرفی ویژگی ها و کاربرد موتور گیربکس اس ای دبلیو

معرفی موتور گیربکس اس ای دبلیو

موتور گیربکس اس ای دبلیو ‎ همانطور که از نامش پیداست ترکیبی از موتور های الکتریکی بوده که در کنار گیربکس قرار می گیرد. شاید این تصور به وجود آید که موتور به تنهایی می تواند نیرو و قدرت لازم برای حرکت یا سایر کار ها را ایجاد کند و لذا استفاده از گیربکس هیچ تاثیری در این بین ندارد.

در عمل نیز همینطور است و یک موتور الکتریکی می تواند جریان الکتریسیته را به سایر انرژی ها از جمله حرکتی تبدیل کند. این عمل در بسیاری از تجهیزات و ماشین آلات کاملا کاربردی و موثر است اما زمانی که لازم باشد تا میزان گشتاور و سرعت حرکت عکس هم عمل کنند، استفاده از یک موتور الکتریکی به صورت مجزا کارایی ندارد. گیربکس در موتور گیربکس اس ای دبلیو این نقش را ایفا کرده و با تغییر سرعت استفاده از آن را میسر می کند.

در بازار انواع مختلفی از موتور گیربکس اس ای دبلیو وجود دارد اما همه مام نام موتورگیربکس اس ای دبلیو را به وفور شنیده ایم. این برند نام آشنا از جمله برند های معتبری است که در زمینه تولید انواع موتور گیربکس فعالیت کرده و بیش از 80 سال در این زمینه پرچمدار می باشد.کیفیت و طول عمر راز بقای این برند در بازار می باشد به طوری که بسیاری از کارشناسان این حوزه بر این باورند که برند اس ای دبلیو جزو بهترین های بازار به شمار می رود. وجود انواع موتور گیربکس اس ای دبلیو ‎تضمینی برای این ادعا خواهد بود.


@title


ویژگی های موتور گیربکس اس ای دبلیو

این محصولات دارای یاتاقان های ضد اصطکاک بوده و کاملا روغن کاری شده اند که در ترکیب با قدرت بالای موتور در مراحل خروجی باعث بهبود روند خواهند شد. موتور گیربکس همچنین نسبت سرعت خروجی را کاهش می دهد و در نتیجه برای کاربرد هایی مانند آسانسور و بالابر مناسب خواهد بود.

سیستم های آب بندی ویژه ای برای این محصول در نظر گرفته شده است و روان کننده ها می توانند روی پردازش گشتاور آن اثر گذار باشند. در موتور گیربکس اس ای دبلیو گشتاور قوی بوده و در برخی از سری های این محصول چرخ دنده های سیاره ای به کار رفته است. همچنین بخش گیربکس سیلیکونی و مارپیچی بوده است.همچنین چگالی قدرت در مراحل خروجی بالا می باشد. سیستم آب بندی و روان کننده های فردی در این سیستم سبب شده یک موتور گیربکس قدرتمند طراحی گردد.اجزای آن استاندارد بوده و به صورت منحصر به فرد نیز قابل تولید است و لذا کارایی موتور گیربکس اس ای دبلیو بسیار بالاست. بعضی از سری های حال حاضر که به عنوان موتور گیربکس اس ای دبلیو معرفی می شوند دارای واحد های دنده ای سیاره بوده و یک راه حل ایده آل برای ماشین آلات با گشتاور بالا محسوب می شوند. همچنین فضای نصب در این موارد محدود است و به همین خاطر این موتور گیربکس جمع و جور و مقرون به صرفه خواهد بود.همچنین صرفه جویی در هزینه و بهینه سازی فضا با انتخاب محصولات کوچک تر و فشرده تر ممکن است و لذا اندازه این محصولات را نمی توان به سرعت یا میزان گشتاور آن نسبت داد.

مزایای استفاده از موتور گیربکس اس ای دبلیو

برند اس ای دبلیو یک درایو یا موتور گیربکس اس ای دبلیو کامل را ارائه می دهد که اجزای آن به طور مطلوبی با یکدیگر هماهنگ هستند. همچنین بار های شعاعی بالاتری در مقایسه با سایر محصولات دارند. همچنین کوچک و فشرده بودن این موتور ها باعث می شود تا عناصر میانی مانند فلنج آداپتور و کوپلینگ مورد نیاز نباید.همچنین این محصولات تضمین شده بوده و سازگاری مطلوبی با نرم افزار های مختلف نشان داده اند. در موتور گیربکس اس ای دبلیو به دلیل واریانس زیاد چرخ دنده و در انتهای ورودی دقت درجه بندی شده ای قرار دارد. زمان تحویل و ارائه ی این محصول نیز کوتاه است و به صورت استاندارد نیز تهیه می شود. همچنین مدل های سه بعدی از محصولات این برند در دسترس است که می تواند نتایج درخشانی را از آن انتظار داشت. اجزای مختلف موتور گیربکس اس ای دبلیو ‎ به صورت کامل بوده و خدمات پس از فروش این برند در سراسر جهان گسترده است.


@title


کاربرد موتور گیربکس

سوالات زیادی در رابطه با کاربرد موتور گیربکس اس ای دبلیو ‎ وجود دارد و بسیاری از افراد نمی دانند که چطور می توانند از این قطعات استفاده کنند. در ادامه به برخی از کاربرد های مهم این محصول خواهیم پرداخت:

• خودرو های سنگین و سبک

• وسایل نقلیه عمومی و خودرو های نظامی

• مصالح ساختمانی همچون آسانسور، بالابر و جرثقیل

• صنایع و تجهیزات و ماشین آلات در بخش غذایی و نوشیدنی

• تجهیزات در صنعت تبدیل مواد غذایی و فلزات

• تجهیزات بزرگ صنعتی

• دستگاه های با کاربرد کوچک

• صنایع فولاد و سیمان


@title


خرید موتور گیربکس اس ای دبلیو

از آنجا که انواع موتور گیربکس اس ای دبلیو ‎بسیار متنوع هستند لذا کاربرد وسیعی را می توان برای آن بیان نمود که در بسیاری از مواقع کاربران زیادی را برای تهیه ی آن درگیر می کند. آنچه مشخص است استاندارد هایی است که در این محصول وجود دارد و از طرفی مشخصات فنی هر کدام به صورت جداگانه ثبت شده است و در سری های مختلفی عرضه می شود.

بنابراین شناخت هر یک از مشخصات و ویژگی های فنی موتور گیربکس اس ای دبلیو توسط افراد بسیار سخت و گاه غیر ممکن است. لذا می بایست از مشاورانی که در این زمینه تخصص و مهارت دارند کمک گرفت. خرید موتور گیربکس اس ای دبلیو با راهنمایی این افراد و دریافت اطلاعات مفید از سوی آن ها ساده تر بوده و امکانی را فراهم می کند تا افراد بتوانند به صورت دقیق تر خرید نمایند. اهمیت استفاده از این اطلاعات سبب شده تا همواره تاکید بر مراجعه به مراکز و نمایندگی های فروش اصلی وجود داشته باشد و از این رو از حجم اشتباهات ناشی از خرید محصولات تقلبی و بی کیفیت کاسته گردد. قیمت موتور گیربکس اس ای دبلیو نیز از این طریق کمتر بوده و نیاز به پرداخت هزینه های گزاف به واسطه ها نخواهد بود. از این رو پیش از هر اقدامی بهتر است موارد بیان شده بررسی گردد تا خریداران بتوانند با دید باز و اطلاعات کامل محصول مورد نیاز برای تجهیزات یا پروژه خود را تهیه نمایند.