الکتروگیربکس اس ای دبلیو؛ ماندگاری و دوام

الکتروگیربکس اس ای دبلیو

الکتروگیربکس اس ای دبلیو ‎ یکی از بهترین و کاملترین محصولات شرکت sew می باشد. این محصول که در صنایع مختلفی به کار گرفته می شود توانسته است تا کنون بازار هدف مناسبی را در سراسر جهان به خود اختصاص دهد و از فروش گسترده ای برخوردار باشد. ویژگی بارز این محصول کیفیت و ماندگاری بی نظیر آن است که در کنار توان بالا و گشتاوری فوق العاده ای که دارد می تواند یک تقویت کننده بسیار قدرتمند برای الکتروموتورهای مختلف به شمار بیاید. الکتروگیربکس اس ای دبلیو از جمله محصولات پرطرفدار برند اس ای دبلیو به شمار می رود. از طرفی غیر از ضمانتنامه های معتبر و خدمات پس از فروش گسترده ای که برند الکتروگیربکس اس ای دبلیو از آن بهره مند است تیم تخصصی GBS Gearbox Services international نیز می تواند خدمات تعمیرات مختلفی را در زمینه رفع مشکلات و نواقص هر نوع گیربکس اس ای دبلیو ارائه دهد که در نوع خود بی نظیر است. این تیم تخصصی در سریعترین زمان ممکن در محل کار شما حضور پیدا می کنند و در صورت لزوم در همان محل یا خارج از محل ضمن عیب یابی، تعمیرات مربوطه را به منظور رفع نواقص و بهینه سازی الکتروگیربکس اس ای دبلیو انجام می دهند. اصولا شرکت SEW-EURODRIVE به دلیل تولید و عرضه انواع گیربکس sew از اعتباری بین المللی در این زمینه بهره می برد به طوری که می توان گفت این شرکت از این نظر در رده های نخست جهانی از این نظر قرار می گیرد. با این وجود نباید فراموش کنیم که با وجود جنس شافت انواع گیربکس اس ای دبلیو که از فولاد بوده و از مقاومت بسیار عالی در برابر هر نوع رطوبت و سایش برخوردار می باشد و جنس بدنه که غالبا از چدن ساخته می شود ولی به مرور زمان امکان خرابی و بروز نواقصی در این زمینه غیر ممکن نیست. به منظور آشنایی بیشتر با خدمات تخصصی شرکت اس ای دبلیو اروپا در خصوص رفع نواقص و تعمیرات انواع الکتروگیربکس اس ای دبلیو ‎ می توانید مطلب ما را تا به انتها بخوانید و در این زمینه اطلاعات مناسبی را به دست آورید.


@title


خدمات شرکت sew در زمینه انواع الکتروگیربکس اس ای دبلیو

در واقع تیم تخصصی شرکت SEW-EURODRIVE توانسته است با استفاده از توان متخصصین فنی در این زمینه تجارب ارزنده ای را در خصوص رفع نواقص و تعمیرات کلی انواع SEW-EURODRIVE به دست آورد. شرکت اس ای دبلیو راه حل های بسیار خلاقانه ای را در خصوص تعمیرات گیربکس sew ارائه دهد که نشان از تنوع اندیشه ها و پویایی اهداف این شرکت در زمینه خدمات پس از فروش به مشتریان متعدد در سراسر جهان می باشد. تیم تخصصی و تعمیرات این شرکت ضمن آشنایی با جدیدترین متدهای تعمیرات انواع الکتروگیربکس اس ای دبلیو می تواند به روند تولید واحدهای تولیدکننده نیز یاری برساند و با تعمیرات کلی یا جزئی در خصوص انواع گیربکس sew بار دیگر کیفیت و بازخوردهای مناسب مشتریان را از این نظر تضمین نماید. شرکت اس ای دبلیو در زمینه تولید و ارائه محصولات مختلفی فعالیت دارد که عبارتند از:

-الکتروگیربکس اس ای دبلیو و مبدل های فرکانس

-انواع چرخ دنده های صنعتی

-ارائه تکنولوژی سروو موتور

-سیستم های درایو با قابلیت نصب غیر متمرکز

تیم GBS Gearbox Services international ضمن آشنایی با موارد فوق همچنین قادر است تا تعمیرات انواع الکتروگیربکس اس ای دبلیو ‎ را به صورت تخصصی به انجام برساند. تعمیرات انواع گیربکس اس ای دبلیو اصولا یکی از تخصصی ترین کارهایی است که توسط این اکیپ فنی صورت می گیرد. این تیم در هر زمان و هر مکانی آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه می باشد. برای بهره مندی از خدمات این اکیپ ها می توانید به شعب نمایندگی sew مراجعه نمایید.


@title


گام به گام با تعمیرات تخصصی انواع الکتروگیربکس اس ای دبلیو

لازم است تا مهندسین فنی به منظور تعمیرات استاندارد انواع الکتروگیربکس اس ای دبلیو ‎ نسبت به بازرسی و عیب یابی اولیه آن اقدام کنند. این تعمیرات می تواند از گام نخست که شامل جداسازی اجزا است آغاز شود. البته لازم است تا در این مرحله قطعات جدا شده تمیز شوند. در ادامه ضمن عیب یابی اساسی مشکل گزارش شده و راه حل مناسبی به منظور بهبود و تعمیر آن ارائه شود. بررسی و نظارت به منظور رفع مشکلاتی از قبیل ساییدگی یا از بین رفتن چرخ دنده ها نیز در مرحله بعد به انجام می رسد. غالبا مدت زمان لازم به منظور بهبود و انجام تعمیرات لازم در این خصوص 3 روز می باشد. هر چند این مدت زمان با توجه به نوع تعمیرات مذکور می تواند به مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشد و قابل تمدید است. این تیم تخصصی همچنین در زمان ارائه گزارش و فاکتورهای لازم به تولیدکننده می تواند هزینه های برآورد شده تعمیرات را نیز به وی اعلام نماید تا وی بتواند فرصت تجدیدنظر در این زمینه را نیز داشته باشد. تیم تخصصی تعمیرات گیربکس اس ای دبلیو لازم است تا اطمینان پیدا کنند که مشکلات بخش های داخلی یا شافت داخلی الکتروگیربکس اس ای دبلیو کاملا رفع گردیده است. پس از تعمیرات باید مجددا نسبت به تست و ارزیابی عملکرد چرخ دنده ها و دور الکتروموتور با خروجی پیش بینی شده اقدام شود و از این نظر مناسب اطمینان حاصل شود. همچنین چک کردن بلبرینگ ها نیز باید در این برنامه قرار گیرد. الکتروگیربکس اس ای دبلیو باید همچنین از نظر حفظ جنبه های بصری و شکل ظاهری نیز تست شود. همچنین باید محفظه روغن و قطعات مهر و موم شده نیز مورد توجه قرار گیرند. این اکیپ هر زمان که لازم بداند می تواند گیربکس مورد نظر را به دلیل عدم کارایی و بازدهی مناسب جهت تعویض با گیربکس دیگری جایگزین نماید. تیم تخصصی تعمیرات الکتروگیربکس اس ای دبلیو ‎ همچنین تست این قطعه را به منظور کنترل کاهش روغن مورد ارزیابی و تست نهایی قرار می گیرد که غالبا به منظور کنترل روغن زمانی در حدود 4 ساعت مورد نیاز است. در نظر داشته باشید که روند کلی تعمیرات الکتروگیربکس اس ای دبلیو گاه ممکن است در حدود 2 هفته به طول بینجامد که تیم تعمیرات می توانند در ظرف این مدت می توان مراحل ارزیابی و کنترل نهایی را به انجام برسانند.


@title


نکته:

شما می توانید با اخذ شعب نمایندگی sew در سراسر کشور نسبت به ایجاد اشتغال و نیز خدمات رسانی مناسب اقدام نمایید.

منبع